Reagon Dua, kërkon të mos votohet Donald Trump: Ky njeri është shaka

Share Messenger

Një shpërthim i tmerrshëm sot në kryeqytetin e Libanit, Bejrut, ka shokuar njerëzit rreth globit.Me këtë ngjarje kanë reaguar fytyra të njohura publike.

Edhe këngëtarja, Dua Lipa ka bërë një reagim në Instagram. Ajo ka shkruar se nuk dëshiron që presidenti Donald Trump të udhëheqë, dhe bën thirrje të votohet kundër tij.

Share Messenger

Më të lexuarat