Raportohet se Ronaldo ka arritur në Arabinë Saudite, pranë nënshkrimit me Al-Nassr

Share Messenger

Cristiano Ronaldo raportohet se ka arritur në aeroportin e Riyadh në Arabinë Saudite.

Një fotografi e tij po qarkullon nëpër rrjete sociale, me shumë prej tyre që pretendojnë se ylli portugez ka udhëtuar në Arabinë Saudite.
Klubi Al-Nassr është shumë i interesuar për shërbimet e tij dhe i ka ofruar një kontratë shumë të madhe.

Ai pritet të takohet me liderët e Al-Nassr për një marrëveshje eventuale.

Share Messenger

Më të lexuarat