Ramosaj i sigurt: Deçanin e fitoj pa balotazh (VIDEO Fish Media)

Share Messenger

Kryetari i Komunës së Deçanit nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bashkim Ramosaj në një intervistë për Fish Media, ka deklaruar se beson që do të qeverisë me këtë komunë edhe në mandatin e ardhshëm.

“Pres një fitore bindëse pa balotazh, falë punës të madhe që është bërë në Komunën e Deçanit” ka thëne Ramosaj për Fish Media.

Ai poashtu ka folur dhe për punët e mira që janë përfunduar gjatë mandatit të tij, si dhe projektet të cilat priten të përfundohen.

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë, ekskluzive në portalin Fish Media.

Share Messenger

Më të lexuarat