Pune e kryer: Barcelona befason me përforcimin e ri (Foto)

Share Messenger

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon.

Daily Mail shkruan se Barcelona i ka paguar 40 milionë euro klubit kinez për mesfushorin brazilian.

Thuhet se kjo marrëveshje do të zyrtarizohet shumë shpejtë nga të dy skuadrat.

Share Messenger

Më të lexuarat