PSG 1-0 Manchester City, goli dhe rastet më të mira nga pjesa e parë

Share Messenger

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Paris Saint-Germainit dhe Manchester Cityt.

Në “Parc des Princes” këto dy skuadra janë duke zhvilluar ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

45 minutat e parë janë mbyllur me epërsinë minimale (1-0) të vendasve. Goli u shënua nga Marquinho në minutën e 15-të.

Share Messenger

Më të lexuarat