Pse Shyhrete Behluli nuk flet me Remzie Osmanin?

Share Messenger

Kutia e pyetjeve këtë javë në Prive, ju rezervua Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me Remzie Osmanin dhe a është hidhëruar ndonjëherë me Leartën.

Këto por jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=lI5jc6OjHMg&feature=emb_title

Share Messenger

Më të lexuarat