Pse qau Shpend Ahmeti gjatë tubimit në Prishtinë?

Share Messenger

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili përsëri do të jetë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje, për të parin e Prishtinës në zgjedhjet lokale 2017, është parë i emocionuar në tubimin ku u prezantuan kandidatët për asamble.

Pasi mori fjalën, dhe pas fjalimeve të Albin Kurtit e Visar Ymerit, Shpend Ahmeti shpërtheu në lotë.

Ai edhe vet para se të mbante fjalimin e pranoi se ndjehet tejet i emocionuar, madje Ahmeti tha se, “jam i emocionuar sikur të isha për herë të parë në politikë”.

Ndiqeni videon pas minutës 16:

:

Share Messenger

Më të lexuarat