Princi William dërgon familjen në qytetin ku kalonin pushimet si fëmijë

Share Messenger

Princ William ka dërguar familjen e tij në vendin ku ai i kalonte pushimet e fëmijërisë para se fëmijët George dhe Charlotte të kthehen në shkollë, kanë thënë burimet.

William the Kate janë parë duke e shijuar motin dhe janë ndalur për t’i përshëndetur pushuesit e tjerë të cilët ciklonin rreth Trescos.

Familja mbretërore vendosi të shëtisë rreth ishullit.

“Ata vendosen të ikin për pak kohë para se fëmijët të kthehen në shkollë”, ka thënë një burim.

Share Messenger

Më të lexuarat