Prezantuesja e njohur flet për raportin që kishte me Ronaldon: Isha në shtëpinë e tij pas një feste

Share Messenger

Prezantuesja e famshme televizive, Alyson Eckmann, ka bërë një video në TikTok përmes së cilës kujtoi kur ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, e ftoi atë në shtëpinë e tij.

E lindur në SHBA, Eckmann u bë e famshme për publikun pasi fitoi Big Brother VIP.

Ajo aktualisht ka më shumë se 250 mijë ndjekës në TikTok dhe 287 mijë të tjerë në Instagram.

“Unë isha nikoqire në eventin e Cristiano Ronaldos për parfumin e tij të ri”, tha Alyson.

“Më pas u bëmë miq në festë dhe Cristiano më ftoi në shtëpinë e tij, i thashë jo, në asnjë mënyrë, sepse të nesërmen duhet të punoja. E dija se çfarë do të ndodhte nëse shkoja në shtëpinë e tij”.

Dhe shoku im, që ishte atje me mua, tha: “Aly, nuk mund të thuash jo, të lutem’. Unë i thashë Cristianos : ‘Duhet të dërgosh një shofer që të më çojë në shtëpinë time kur të them’. ai tha: ‘Ok, po’”.

“Ne lamë festën, u ndamë. Shoku im shkoi me të, unë shkova me menaxherin e tij. Ne përfunduam në shtëpinë e tij dhe pimë disa gota shampanjë dhe më pas, rreth orës tre të mëngjesit, i thashë se doja të shkoja në shtëpi dhe ai më dërgoi me shoferin e tij dhe kaq”, vazhdon ajo.

“Kur dolëm nga shtëpia, ai më kërkoi numrin dhe i dërguam mesazh njëri-tjetrit për një muaj, por ishte shumë e thjeshtë: “Përshëndetje si jeni, çfarë po bëni? Unë jam duke punuar, jam në shtëpinë time”.

“Dhe ja ku mbeti. Mendoj se ai donte që unë të ftoja veten në shtëpinë e tij, por unë nuk shkoj nëpër njerëz të famshëm për hir se janë të famshëm”, ka thënë më tej ajo. /Telegrafi/

Share Messenger

Më të lexuarat