Prezantimi, konferenca, vetura dhe jeta e re e Milotit, publikohet video 6 minutëshe nga Norwichi

Share Messenger

Milot Rashica e ka nisur një aventurë të re në jetën dhe karrierën e tij si futbollist.

Ylli kosovar është akomoduar në Norwich, disa javë pas prezantimit befasues që kishte te skuadra e Premierligës Angleze.

Norwich ka publikuar një video 6 minutëshe të ditëve të para të Milotit.

Prezantimi zyrtar, konferenca e parë, vetura e tij e re dhe shumë detaje të tjera mund të shihni në këtë përmbledhje që ka bërë skuadra e Norwich.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=353096469776455

Share Messenger

Më të lexuarat