Poston foto provokuese, kjo është 51 vjeçarja Jennifer Lopez

Share Messenger

Jennifer Lopez përkundër moshës nuk i kursen asnjëherë pozat provokuese dhe tregon asetet e saj sa herë që i vije mundësia.

Këtë e ka bërë edhe së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, ku solli disa imazhe që morën gjithë vëmendjen.

51-vjeçarja e famshme erdhi mjaft joshëse në veshjen me ngjyra të stinës së vjeshtës, e që poashtu ia theksonin në mënyrë perfekte format mahnitese.

Grim të theksuar dhe flokët e dredhura, Jennifer dukej si një 20 vjeçare.

Ndryshe, ajo dhe i fejuari i saj, Alxe së fundi treguan publikisht përkrahjen e tyre për kandidatin demokrat më President të ShBA-ve, Joe Biden.

Share Messenger

Më të lexuarat