Picameni shqiptar që po e çmend Gjermaninë

14 Shares Share Messenger

Akrobacionet e tij me brumin e picave janë bërë atraksion në rrjetet sociale.

Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, ka treguar se ai është një picamen që punon dhe jeton në Gjermani.

Në fund të videos ai i përshëndet shqiptarët, dhe premton se shumë shpejt do ta vizitojë Tiranën, duke theksuar se ka vite që nuk ka qenë në vendlindje.

Shikojeni:

https://web.facebook.com/100008865498606/videos/1648417615463739/?t=0

 

Share Messenger

Më të lexuarat