Petrit Bylykbashi preket sërish me koronavirus: Tani është më agresiv, po më sulmon në mushkëri

Share Messenger

Ish banorit të Big Brother Albania, Petrit Bylykbashit i është rikthyer virusi Covid-19.Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një shkrimi të bërë në Facebook, ndërsa ka treguar se virusi i është rikthyer pas tre muajsh shërimi.Bylykbashi ka shkruar se virusi po e sulmon ashpër këtë herë në mushkëri.

Statusi i plotë:
Ky virus i cuditshem!Mbas 4 diteve ren te rishfaqjes se simptomave dhe nje konsulte/percjellje te gjendjes disa oreshe maratonike bashk me Naser Ramadanin vendosem qe une me u ritestu per Covid19, fatekeqesisht rezultova Pozitiv ne SARS-CoV-2 perseri, virusi mu kthy afersisht 3 muaj mbas sherimit dhe kesaj here shume me agresiv, po sulmon aty ku ka demtu heren e pare, direkt ne mushkeri.

Te jem real, duke qen i bindur plotesisht qe nuk kthehet virusi, nuk jam rujt as per nje moment te vetem dhe kontakt me njerz te infekuar kam pas ne shume raste.Heren e pare fatemiresisht nuk eshte infektu askush nga une, po uroj qe kjo e njejta me ndodh edhe kete here, une prap nga sot jam i veteizoluar per aq kohe sa te eshte e nevojshme.Kujdesuni per veten, virusi po u kthejka.

Ky virus i cuditshem!Mbas 4 diteve ren te rishfaqjes se simptomave dhe nje konsulte/percjellje te gjendjes disa oreshe…

Gepostet von Petrit Pjetër Bylykbashi am Freitag, 3. Juli 2020

Share Messenger

Më të lexuarat