Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut e hedh flamurin shtetëror për të pozuar pa të

Share Messenger

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut në Eurovision, Andrea, gjatë parakalimit të sotëm në tepihun e kuq në Itali, ka bërë një gjest të pazakonshëm.

Andrea po pozonte para fotografëve me flamurin maqedonas në dorë, ndërsa kur deshi të dilte në fotografi pa flamur, ajo e hodhi atë larg, duke e lënë të përdhosur në tokë.

Andrea përfaqëson Maqedoninë e Veriut më këngën “Circles”, njofton Klankosova.tv.

Gara e Eurovisionit do të fillojë të martën, më 10 maj, dhe të përfundojë me finalen të shtunën, më 14 maj.

Share Messenger

Më të lexuarat