Pasi u infektua me Covid-19, këngëtarja e njohur me mesazh për të gjithë

Share Messenger

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona, ka dalë pozitive me Covid-19.

Këtë ajo e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku edhe tregon për gjendjen e saj shëndetësore.

Ajo thotë se fatmirësisht nuk ka edhe aq vështirësi dhe po e kalon lehtë Covidin dhe është vetizoluar. Diona madje ka një mesazh për të gjithë.

Këngëtarja u thotë të gjithëve se duhet të kenë kujdes për veten dhe familjen se ky virus nuk është shaka.

Share Messenger

Më të lexuarat