Pas pesë vitesh e divorcuar, Angelina Jolie nis një romancë të re?

Share Messenger

Pas 5 vitesh e divorcuar, duket se Angelina Jolie ka nisur të dalë sërish me djem dhe t’i japë vetes një shans për një romancë të re.

Sipas “New Idea”, ish-bashkëshortja e Brad Pitt më në fund ka gjetur një partner dhe “fatlumi” është pikërisht Dj Diplo.

Një burim tha se Angelina dhe Diplo janë parë bashkë në një festë private të organizuar në Los Angeles.

Ishte Dj ai që ndau me ndjekësit e tij në rrjete sociale disa imazhe nga festa dhe ata vunë re se Jolie ishte krah tij atë natë.

Share Messenger

Më të lexuarat