Pas mosmarrëveshjeve VV dhe LDK, Bufi kërkon Kadri Veselin

Share Messenger

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Fatmir Spahiu shpesh herë përfshihet edhe në temat politike.

As mos marrëveshja dhe arritja e një koalicioni në mes të VV-së dhe LDK-së, nuk i kanë ikur pa i komentuar.

Pas një statusi ku tha se VV-LDK, me mi pas dhanë qeto letrat me i bajt i kisha hup nja 20kg!, tani Bufi ka kërkuar Kadri Veselin.

“Alo, Kadriu mu desht!?”, ka shkruar aktori në Facebook.

Share Messenger

Më të lexuarat