Pak para nisjes për në Hagë, Haradinaj viziton Lushtakun e Mustafën – Pamjet

183 Shares Share Messenger

Haradinaj ka thënë se lufta çlirimtare e UÇK-së ishte e pastër dhe e shenjtë, andaj do të dëshmohet fuqishëm gjithnjë e kurdoherë.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Sot, kam vizituar dy komandantët e UÇK-së, Sami Lushtakun dhe Rrustem Mustafën. Se lufta jonë çlirimtare ishte e pastër dhe e shenjtë do të dëshmohet fuqishëm gjithnjë e kurdoherë! Së bashku do të dalim faqebardhë edhe në këtë sfidë!

Share Messenger

Më të lexuarat