Olmo pas ndeshjes flet për Kosovën: Kundërshtar i vështirë, por u lodhën shumë në pjesën e parë

Share Messenger

Pas ndeshjes, Dani Olmo deklaroi se pasi shënuan golin e parë gjithçka ishte më e lehtë.

“Pasi shënuam golin e parë ishte gjithçka më e lehtë. Kosova ishin të mirë, por u lodhën shumë në pjesën e parë dhe nuk mund ta mbanin ritmin në pjesën e dytë” – deklaroi Olmo.

Share Messenger

Më të lexuarat