Nuk ka më kthim! Detaji që ‘vulos’ ndarjen e Kimit dhe Kanyes

Share Messenger

Ka disa muaj që Kanye West dhe Kim Kardashian janë ndarë.Krahas kësaj, dyshja janë parë përsëri në krahët e njëri-tjetrit ku nuk munguan aludimet për një ribashkim të mundshëm.

Mirëpo, një detaj i vogël ju bëri me dije gjithë fansave të tyre se më nuk ka ribashkim mes tyre.

Kanye ëest ka larguar nga rrjetet sociale Kimin, teksa Kim e mban ende.Mjaftoi kjo që përsëri të kthehet vëmendja tek ish-çifti.

Share Messenger

Më të lexuarat