Njihuni me bashkëshorten e ministrit Arben Vitia

Share Messenger

Arben VitiaNjihuni me bashkëshorten e Ministritë të Shëndetësisë, Arben Vitia.Arben Vitia është figura më e parë gjatë ditëve të pandemisë.
Ministri i Shëndetësisë, është shndërruar në personazhin kryesor të të gjithë këtyre ditëve.

Vitia, për angazhimin e tij si ministër dhe sidomos në këto ditë kritike dhe plotë panikë, ka treguar se është njeri i zoti, i përgjegshëm, i matur dhe tejet i artikuluar.Shumë kush dëshiron të dij më tepër për jetën e ministrit tashmë të admiruar. Arben Vitia është i martuar me mjeken Merita Kasumi-Vitia, me të cilen ka dy fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Share Messenger

Më të lexuarat