Njeriu më i pasur në botë sapo bleu këtë apartament

Share Messenger

Vetëm pak kohë më parë, Xhef Bezos u shpall njeriu më i pasur në botë. Ndoshta e ka humbur këtë renditje pas ndarjes nga bashkëshortja, por jo dëshirën për të blerë pronat më të mira.

Bezos thuhet se është duke blerë një apartament që kushton 80 milionë dollarë, në qendër të Nju Jorkut.

Banesa “penthouse” është e ndarë në tre katet e fundit të qiellgërvishtësit, dhe ka 12 dhoma gjumi.

Share Messenger

Më të lexuarat