Një i vdekur dhe 720 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

Share Messenger

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19.Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 720 raste të reja të infektuara me këtë virus.Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

https://www.facebook.com/Ministria.Shendetesise.RKS/posts/233477432289413

Share Messenger

Më të lexuarat