Një djalë si Miloti, i bën dhuratë babait makinën luksoze

Share Messenger

Futbollisti i njohur kosovar Milot Rashica së fundmi i ka bërë një dhuratë luksoze babait të tij.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Nexhmedin Rashica, i cili në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se Miloti i ka dhuruar makinën Range Rover, shkruan IO.

“Dhurata çdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RANGE ROVER 00!”, ka shkruar ai përkrah fotografive që i ka ndarë me publikun.

Dhurata qdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RANGE ROVER 00!

Gepostet von Nexhmedin Rashica am Mittwoch, 15. Juli 2020

Share Messenger

Më të lexuarat