“Ngjarje të tmerrshme…”, përleshje në gjysmëfinalen Ponte – Peja, disa të lënduar

Share Messenger

Në FIVE STAR Superligën e Kosovës është duke u zhvilluar gjysmëfinalja në mes Ponte Prizrenit dhe Pejës.

Në përfundim të pjesës së parë ka ndodhur një incident, ku ka edhe të lënduar njofton klubi pejan përmes “Facebook”.

Njoftimi i plotë i klubit “verdhezinjë” pa ndërhyrje:

Ngjarje te tmerrshme ne perfundim te pjeses se pare!

Deri sa ekipa ishte duke u larguar drejt deshtoreve per pushimin e pjeses se pare, shikuesit dhe nje pjese e stafit e lojtareve te ekipes vendase na jane versulur si me keq ndaj ekipes tone.

Ka edhe te lenduar nga kjo perleshje!

Share Messenger

Më të lexuarat