Neymar: “Do t’a japë ‘jetën’ në fushë ndaj Cityt”

Share Messenger

Paris Saint Germain do të luajë ndeshjen kthyese ndaj Cityt nesër në kuadër të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve.PSG humbi ndeshjen e parë ndaj Cityt me rezultat 1-2.

Para ndeshjes kthyese ndaj Cityt ka folur sulmuesi i PSG, Neymar i cili ka thënë se do të japë gjithçka nga vetja për fitore.

“Unë do të jem i pari që do t’i dal ballë Cityt, do t’i prijë kësaj lufte. Unë do të bëjë më të mirën time që të fitojmë dhe të kualifikohemi, edhe nëse duhet të vdes në fushë”, ka thënë Neymar.

Share Messenger

Më të lexuarat