Nesër pritet reshje e borës

Share Messenger

BoraMotiParashikimiKëtë të martë parashihet të kemi mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të kohëpaskohshme.Sipas Prishtina Weather në orët e mëngjesit dhe mbrëmjes mund të ketë edhe reshje bore.
Temperaturat minimale pritet të jenë 1 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 5 gradë.

Share Messenger

Më të lexuarat