‘Në qershor Kosova do ta marrë raport pozitiv për vizat’

5 Shares Share Messenger

Avokati i njohur, Arianit Koci përmes llogarisë së tij në “Facebook”, është shprehur i bindur se muajin qershor Kosova do të marrë raportin pozitiv për liberalizim të vizave.

Koci ju ka referuar informacioneve që posedon dhe se e ka cilësuar si njëri ndër sukseset e më të mëdha të Qeverisë Haradinaj.

Postimi i plotë i Kocit:

Vizat!

Sipas informacioneve që kam, gjatë qershorit do ta marrim raportin pozitiv lidhur me liberalizimin e vizave.

Padyshim, kjo është suksesi më i madh i qeverisë Haradinaj.

Bravo!

Share Messenger

Më të lexuarat