Në pritje të ëmbël – Leonita dhe Graniti zbulojnë gjininë e bebit

Share Messenger

Granit dhe Leonita Xhaka shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të dytë.Leonita së fundi përmes një postimi në faqen e saj në Instagram ka ndarë me ndjeksit e saj lajmin që shumë shpejtë familjes Xhaka do ti shtohet edhe një vajzë e vogël.

Ajo e bëri të ditur këtë lajm përmes disa fotografive të postuara ku shihet tri torte e që secila kishte nga një mesazh që tregonte se fëmija i dytë do të jetë vajzë.

Granit dhe Xhaka kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë tri vite më parë dhe kan një vajzë të quajtur Ayana.

Share Messenger

Më të lexuarat