Në fotografitë atraktive me veshje sportive, Tayna: Duhet të hani shumë fli për të qenë në nivelin tim

Share Messenger

Rap-artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë një nga personazhet e shoëbizit më të komentuara në rrjete sociale.

Krahas projekteve muzikore që sjell, ajo tejet shumë flitet edhe për paraqitjet e dukjet që herë pas here përzgjedh.

E në këto imazhet e fundit, Doruntina Shala (emri i vërtetë), ka rrëmbyer vëmendje me stilin e veçantë teksa shfaqet në një avion privat.

“Duhet të hani shumë fli për të qenë në nivelin tim”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Komplimentet gjithashtu kanë qenë të shumta dhe postimi për një orë mblodhi mijëra pëlqime.

Sa i përket projekteve muzikore, Tayna dy ditë më parë lansoi këngën e re në duet me reperin Azet.

Për këtë kohë, projekti i dyshes mblodhi afro tre milionë klikime.

Share Messenger

Më të lexuarat