Ndryshimi drastik i Gonzalo Higuain

Share Messenger

Dikur sulmues i Real Madridit i cili rivalizonte Karim Benzeman për vendin startues në formacion.

Pastaj me transferimin në Itali, argjentinasi luajti te Napoli, Juventus, Milan dhe ishte një sulmues i rrezikshëm para portës kundërshtare.

Ndërsa tani është lojtar i Inter Miami, klubit të David Beckham.

Diçka që bie në sy është ndryshimi I dukshëm në pamjen e ‘El Pipitas’, tashmë ai paraqitet me flokët e rëna dhe me një mjekër të rritur.

Share Messenger

Më të lexuarat