Morena Taraku: Jam në lidhje dashurie dhe e lumtur

Share Messenger

Morena Taraku ka konfirmuar se po shijon lidhjen e re të dashurisë.Këngëtarja dhe modelja përmes një postimi ka bërë të ditur se ajo është në lidhje dashurie dhe e lumtur.“Me që ra fjala unë jam në lidhje dashurie dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”, ka shkruar Taraku.

Ky konfirmim i Morenës vjen mas fjalosjes në rrjete sociale me një faqe në Instagram e cila ka bërë një postim rreth këngëtares.

Share Messenger

Më të lexuarat