Momenti kur Adem Mikullovci bëri të qeshin gjithë deputetët e Kuvendit të Kosovës

Share Messenger

Sot në orët e para të 15 shtatorit ka vdekur aktori i njohur kosovar, Adem Mikullovci.

Lajmin e ka bërë të ditur gruaja e të ndjerit, Lumnije Mikullovci.

Ajo përmes një shkrimi në llogarinë e saj në Facebook ka njoftuar se burri i saj, Adem Mikullovci, ka vdekur në ora 00:20.

“Sonte pas mesnatës në ora 00:20 ndëroj jetë më i dashuri jonë Adem Mikullovci! Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”, ka njoftuar bashkëshortja Lumnije Mikullovci.

Humori i Mikullovcit na bënte të qeshim të gjithë, nje nga momente të veqanta ishte edhe ne Kuvendin e Kosovës, kur Mikollovci bëri të qeshin gjithë deputetët.

Share Messenger

Më të lexuarat