Modelja i shkon Arjan Çanit pa mbathje: Paf të lëvizi xhaketa, ngela unë…

Share Messenger

Kleoniki Delijorgji ka surprizuar gazetarin Arian Çani me veshjen në emision, ku kishte shkuar për të prezantuar këngën e saj të re.Ajo mbante veshur një kostum të bardhë, xhaketa e të cilit ishte e hapur, por poshtë xhaketës Kleoniki nuk kishte veshur asgjë. Kjo zgjedhje habiti jo pak drejtuesin e emisionit Arian Çani, i cili e komplimentoi modelen për elegancën e saj.Arian Çani: Ça ke veshur Kleoniki poshtë xhaketës tënde, sepse shoh që ke një gjë tmerrësisht transparente…

Kleoniki Delijorgji: Po asgjë s’kam veshur.Arian Çani: Mos ia fut kot!
Kleoniki Delijorgji: Po pse çfarë ka?

Arian Çani: Ke vetëm xhaketën? Për një moment tani që lëvize, paf të lëvizi xhaketa dhe op ngela për një moment…Kleoniki Delijorgji: Po pse ngele?Arian Çani: Sepse rrallë ndodh që të të vijnë gocat veshur kaq bukur në studioKleoniki Delijorgji: E vërtetëArian Çani: Kjo është e vërtetë, me një elegancë të paparë.

Share Messenger

Më të lexuarat