Minuta e 7 në nder të CR7, shiko reagimin

Share Messenger

Tifozët e Real Madridit ashtu siç kanë paralajmëruar kanë mbajtur protestën e tyre të famshme në Santiago Bernabeu.

Panolada, protesta e famshme me peshqirë e facoleta të bardha u mbajt pa asnjë problem në minutën e 7.Minuta e 7 është simbolikë për numrin 7 që e bart Cristiano Ronaldo dhe protesta u mbajt në kundërshtim të vendimeve kontroverse të gjyqtarit Benegotxea në ndeshjen e parë të Superkupës.

Thirrjes për protestë iu përgjigjën masovikisht të gjithë tifozët në Camp Nou.

Share Messenger

Më të lexuarat