Milioneri ofron një shumë të madhe parash, nëse dikush i gjen një grua te re!

Share Messenger

Një multimilioner i cili kishte shkaktuar reagime të shumta kur publikisht pranoi se është në kërkim të një gruaje të re, vazhdon të jetë beqar edhe pse kanë kaluar një vit që nga kjo deklaratë publike – por ai tani ka zbuluar një ofertë të majme për fatlumen.Sir Benjamin Slade, 72 vjeç, gjatë vitit të kaluar në një program televiziv kishte njoftuar se fatlumja nuk duhet të më e gjatë se 180 centimetra, dhe duhet t’i ketë nga 30 deri në 40 vjet.Por tani ky milioner që ka shumë prona në Somerset të Anglisë, gjatë një interviste dhënë në programin e mëngjesit “Good Morning Britain”, ka deklaruar se gruaja e “përkryer” do të fitojë para të majme.

Ai është zotuar se gruaja “që do t’ia mbush syrin” do t’i merr nga 50 mijë funte në vit. Megjithatë në listën e kritereve të tij, thuhet se ajo duhet të ketë licencë për pilotim të helikopterit, licencë për armë dhe të jetë e gatshme të krijon familje.Sir Benjamin Julian Alfred Slade i njohur si Sir Ben Slade, pasurinë multimilonëshe e ka trashëguar nga babai në vitin 1962, King Charles II.

Share Messenger

Më të lexuarat