Miliarderja e re befason me ndryshimin në dukje

Share Messenger

Kylie Jenner ia del që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.Miliarderja e cila poashtu është personi i dytë më i ndjekur në rrjetin social Instagram, sjell vazhdimisht imazhe që në focus ka linjat e saj, ndërsa që paraqitet çdo herë e veshur në mënyrë unike dhe me shumë stil.

23 vjeçarja e tillë erdhi edhe në një postim që ka bërë së fundi teksa zbuloj edhe ndryshimin që ka bërë në dukjen e saj.

Kylie u paraqit me një veshje që ia theksonte format e saj, ndërsa që shihet me flokë më të shkurtëra se zakonisht.“Nga një planet tjetër”, ka shkruar Kylie në mbishkrimin e imazhe.

Ndërkohë, kujtojmë që Kylie është nënë e një vajze nga lidhja e mëparshme me reperin e njohur, Travis Scott.

Share Messenger

Më të lexuarat