Midis Milanos, Xhamadani vija-vija, është Kosova, është Shqipëria (video)

Share Messenger

Pragndeshja historike e Shkëndijës së Tetovës me Milanin e madh, në “San Siro”, po karakterizohet nga entuziasmi i tifozëve kuqezinj, atyre shqiptarë, që kanë “pushtuar” Milanon, në pritje për të mbështetur skuadrën tetovare në sfidën e “play-off”-it të Ligës së Europës. Shikoni dhe shijoni ç’po ndodh në “Piazza Duomo”.

Milanon, në pritje për të mbështetur skuadrën tetovare në sfidën e “play-off”-it të Ligës së Europës. Shikoni dhe shijoni ç’po ndodh në “Piazza Duomo”.

 

Xhamadani vija vija, eshte Kosova, eshte Shqiperia… Midis Milanos, ne prag te ndeshjes AC Milan vs Shkendija e Tetoves

Опубліковано Gazeta SPORT 17 серпня 2017 р.

Share Messenger

Më të lexuarat