Messi vjen me një super asistim për Mbappe

Share Messenger

PSG ka përmbysur Maccabi Haifa

Ishte Lionel Messi që bëri një super pasim për Kylian Mbappe.

Francezi u gjend ballë për ballë portierit dhe nuk e pati vështirë që të shënonte gol për skuadrën e tij.

https://gorilla.cdnja.co/v/20/20QZp.mp4?token=lge4bQYZiSTk1UFQYofiHA&expires=1663188820

Share Messenger

Më të lexuarat