Messi bëhet miliarder

Share Messenger

Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi është bërë miliarder, shkruan “Forbes”.

Ai është futbollisti i dytë që arrin këtë epitet.

I pari është Cristiano Ronaldo, që e mori këtë epitet në muajin qershor.

Messi dhe Ronaldo janë në top 5 sportistët më të pasur në botë

Share Messenger

Më të lexuarat