Mesazhi i Ronaldos për Barcelonën

Share Messenger

Cristiano Ronaldo nuk do të mund të luajë sonte kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve dhe duket se lojtari nuk është duke e pritur mirë këtë vendim

Futbollisti ka postuar një video në facebook derisa shihet duke vrapuar në kushte shtëpia dhe është i veshur me fanellën e Juventusit.

Ai përpos që vrapon, largohet nga “traka” dhe për një moment fillon që të festojë me stilin e tij të veçantë.

“Hajde djema! Të gjithë së bashku! Deri në fund”, ka shkruar Ronaldo.

https://www.facebook.com/watch/Cristiano/

Share Messenger

Më të lexuarat