Marina në darkë me Getin dhe familjen e tij, feston ditëlindjen e vjehrrës

Share Messenger

Ditën e djeshme nëna e Getoarit, Florija festonte ditëlindjen dhe familja e reperit janë mbledhur së bashku për të festuar.

Sigurisht që bashkë me Getin ishte edhe bashkëshortja e tij, Marina.

Në foton e publikuar nga “Prive”, shihet nëna e Getit, vetë Geti, Marina, Liberiani (vëllai i reperit) dhe disa persona të tjerë.

Geti jeton në Tiranë prej një kohe të gjatë, por dje është rikthyer në Kosovë për të festuar ditëlindjen e të ëmës.

Kujtojmë që Getoari është shumë i përkushtuar ndaj familjes dhe ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me ta.

Share Messenger

Më të lexuarat