Maqedoni – Shqipëri, formacionet zyrtare (FOTO)

Share Messenger

Janë publikuar formacionet zyrtare të ekipeve të Shqipërisë dhe Maqedonisë për ndeshjen e sotme, raporton zeri.info

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Maqedonia: Dimitrievski, Ristovski, Musliu, Velkovski, Ristevski, Spirovski, Bardhi, Nikolov, Alioski, Pandev, Nestorovski.

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Ajeti, Mavraj, Roshi, Lila, Kukeli, Agolli, Llullaku, Hyka, Sadiku.

Image

Share Messenger

Më të lexuarat