Manaj pas het-trikut me Barcelonën: “E ardhmja? Të shohim”

Share Messenger

Rey Manaj ishte i jashtëzakonshëm në debutim me Barcelonën.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar tre gola në debutimin me katalanasit, në fitoren 4-0 ndaj Tarragona.

Pas ndeshjes ai mori topin dhe tha se e do të nënshkruar nga të gjithë shokët e skuadrës.

Nuk kishte se si të mos pyetej edhe për të ardhmen, që së fundmi është raportuar se mund të largohet nga Barcelona.

“E ardhmja? Mendoj të punoj fort dhe më pas të shohim çfarë do ndodhë”, tha ai.

“Jam i lumtur për sezonin e shkuar, kaluam një vit të mirë dhe ishim të pafat në play-off”.

“Të vazhdojmë të punojmë. Këto ndeshje shërbejnë për të ngritur ritmin. Do të jetë vit i gjatë”.

Share Messenger

Më të lexuarat