Majk dhe Majlinda sërish bashkë, detaji që i zbuloj hapur për festën e Kurban Bajramit

Share Messenger

Reperi Majk është sërish bashkë me Majlinda Zekën.Një detaj interesant na bën të mendojm ribashkimin e çiftit.Majk, sapo ka uruar festën e Kurban Bajramit me një imazh në Instagram dhe në të njëjtën kohë edhe Majlinda ka bërë të njëjtin veprim që na bën të dyshojmë se kanë qenë së bashku.

Po ashtu, detaji tjetër që e vërteton se dyshja janë në lidhje është veshja e tyre me këmisha dhe në të njëjtën ngjyrë.

Majk, Majlinda dhe Roani shihen me veshje të njëjtë.

Me fat festa e Kurban Bajramit nga une dhe Roani shendet e gjitha te mirat per ju dhe familjet tuaja 🤍
Ndryshe, presim konfirmimin e ribashkimit të çiftit.

Share Messenger

Më të lexuarat