Lukaku me kët koment e ‘çmend’ Ronaldon

Share Messenger

Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku, ka acarrur në masë të madhe superyllin portugez, Cristiano Ronaldo.

Lukaku me anë të një komenti në Instagram ka nervozuar ish yllin e skuadrës së tij.

Ronaldo me anë të një postimi ka kritikuar autoritetet për dënimin e tij me suspendim prej pesë ndeshje dhe ka thënë se padrejtësitë e bëjnë atë më të lumtur.

Këtë postim serioz e shfrytëzoi për të bërë shaka sulmuesi i Manchester United, i cili u tall keq me yllin portugez.

“Messi është më i mirë shok”, ka shkruar Lukaku në koment në foton e Ronaldos.

Deri tash CR7 ka refuzuar t’i përgjigjet një komenti të tillë, por sigurisht se ai mund të jetë acarruar prej tij

Share Messenger

Më të lexuarat