Luana vjen më seksi se kurrë, ja çka ka publikuar (Video)

Share Messenger

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram me të cilën ka treguar se kujt i përket.

E zhytur në pishinë teksa notonte, Luana dukej si një sirenë që ‘vendbanim’ e ka ujin.

Ashtu duket se mendon edhe vetë moderatorja, e cila ngjitur me videon ka shkruar “Ky është ku unë përkas”.

Pëlqimet dhe komentet e ndjekësve të saj ishin pa mbarim që nga momenti kur Luana publikoi videon. / Lajmi.net

Share Messenger

Më të lexuarat