Lionel Messi mbledh ekipin në shtëpinë e tij për drekë, kjo është arsyeja

Share Messenger

Kapiteni i klubit të Barcelonës, Lionel Messi ka shtruat drekë në shtëpinë e tij për gjithë ekipin.

Siç raporton “Sport”, Messi e bëri këtë për të bashkuar ekipin dhe motivuar bashkëlojtarët për ndeshjet e fundit në ligë, sidomos atë të radhës kundër Atletico Madrid.

Pamje: Vetura e një lojtarit të Barcelonës duke hyrë tek shtëpia e Lionel Messit (SPORT)
Klubi katalan mbrëmë shënoi fitore të vështirë kundër Valencias me rezultat 2:3 dhe është ende në garë për titull.

Një fitore kundër Atletico Madridit do të ishte një hap i madh drejt titullit të La Ligas./

Share Messenger

Më të lexuarat