Liga e Kampionëve rikthehet me super ndeshje

4 Shares Share Messenger

Sonte do të luhet ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Ndeshje kryesore e kësaj mbrëmje do të luhet në “Santiago Bernabeu” mes Real Madridit dhe Tottenhamit, shkruan Express.

Përballje interesante do të luhet edhe mes Manchester Cityt dhe Napolit. Të gjitha takimet luhet në ora 20:45.

Image

Share Messenger

Më të lexuarat