Lëshohet linja e re ajrore Prishtinë-Shtutgart dhe anasjelltas – FishMedia

Share Messenger

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës dhe kompania ajrore “Air Mediterranean” kanë lëshuar linjën e re Prishtinë-Shtutgart dhe anasjelltas.

Drejtori i kompanisë “Air Mediterranean”, Adrew Hallak, gjatë një konference të mbajtur për medie tha se është i lumtur për lëshimin e kësaj linje ajrore dhe bashkëpunimin që ka pasur me Aeroportin e Prishtinës.

Lëshohet linja e re ajrore Prishtinë-Shtutgart dhe anasjelltas – FishMedia

Lëshohet linja e re ajrore Prishtinë-Shtutgart

Gepostet von Fishmedia.info am Dienstag, 10. März 2020

Share Messenger

Më të lexuarat